Gizlilik Sözleşmesi

Ozlemceseyler.com içerik itibariyle kullanıcılarıyla günlük hayattan kesitler paylaşır. Bu kesitler çoğu zaman fayda odaklı olsa da arada durum analizlerini de barındırmaktadır.

Site içerisinde yazılan makalelerin tümü Ozlemceseyler.com ekibine aittir, izin alınmadan kopyalanması yasaktır.

Tavsiye içerikli tüm makalelerin uygulanma sorumluluğu okuyucuya aittir. Ekip, burada sadece tecrübelerini ve araştırmalarını okuyucularıyla paylaşmaktadır. Bunlara uymak kullanıcıya bağlıdır. Yazar herhangi bir öneriyi zorunlu kılamaz.

Site içerisinde bulunan dış linklerin içeriği Ozlemceseyler.com’dan bağımsızdır. Okuyucu harici bağlantıların bilincinde olarak dış ziyaretleri gerçekleştirir.

Site içerisinde bulunan kırık linkler, kaybolan resimler veya ulaşılamayan sayfalar için iletişim sayfasından yönetimle irtibata geçilebilir ve düzeltilmesi istenebilir.

İçerikte yer alan herhangi bir konuya dair yasal bildirimler sadece ozlemceseyler [at] gmail.com adresine yapılmalıdır. 7 (yedi) iş günü içerisinde tarafınıza mail adresi üzerinden dönüş yapılacaktır.

Ziyaretçi bilgileri üçüncü tekil şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bilgiler, yalnızca mahkeme tarafından istenilmesi durumunda ilgili kişilere iletilir.

Yer alan hiçbir konunun kesinliği, gerçekliği iddia edilemez. Site yönetimi, içerikleri istediği an yayından kaldırma hakkını sahiptir.

Ziyaretçiler sunduğu görüşlerden sorumludur.

Site içerisinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve Kanunları’na aykırı bir konu bulunamaz.