Özlemce Şeyler > TV Magazin > Adriana Lima Loris Karius Metin Hara İlişkisi

Adriana Lima Loris Karius Metin Hara İlişkisi

Bu ara magazin sayfalarında yer alan bir haber Adriana Lima ile Metin Hata‘nın ayrılığı. Türk medyasında bu ilişki fazla fazla yer buldu. Yok Adriana Lima, Metin Hara’ya nasıl bakar, bu bir PR ilişkisi, Metin Hara Adriana Lima ile beraber olamaz haberlerine rağmen uzun süreli bir ilişki yaşadı bu ikili. Fakat geçtiğimiz günlerde beklenen haber geldi: Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı.

adriana lima ayrıldı mı

Adriana Lima ile Metin Hara’nın bu haberi, ikiliden çok medyada gündemdeydi. Belki Adriana ikinci ilişkisine başlamıştır bile bu haberler yapılırken derken, bomba bir haber düştü basına: Adriana Lima Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius‘la mı ilişki yaşıyor?

Adriana Lima – Loris Karius İlişkisi

Loris Karius üzerine konuşalım öncelikle. Liverpool’dan transfer olan kaleci, ülkemize geldiği ilk günden itibaren kurtarışlarından çok Instagram‘da mankenlere attığı DM‘lerle kendinden söz etti. Ya sen milyon dolarlık kalecisi, Türkiye’nin en büyük 3. klubüne transfer olmuşsun, DM’den yürümek nedir öyle değil mi?

adriana lima loris karius iliskisi

Her neyse bu skandal kaleci ile Adriana Lima ilişki mi yaşıyor haberlerini gördük gazetelerde. Fakat buna Adriana Lima son noktayı koydu:”Bu çirkin haberleri bırakın.” Bu demeciyle kendisini sürekli birilerine yakıştıran basına sert bir dille benim kimseyle ilişkim yok mesajını verdi Adriana Lima. Loris Karius ya da Metin Hara’dan herhangi bir açıklama gelmedi. Son alınan haberlere göre Loris Karius’ta 29 yaşındaki Alman manken Sophia Thomalla ile beraber Miami‘de bir tatil yapıyor.

Adriana Lima, Metin Hara ile ilişkilerinin sonlanması sonrası, Metin Hara ile fotoğraflarını Instagram’dan kaldırmış ve Metin Hara’yı takibi bırakmıştı. Basında bolca yer bulan bu üçlü, yakın zamanda yine manşetlerde yer alacak gibi geliyor.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir