Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Kışın En Trend Rengi Yeşil: Zara

Kışın En Trend Rengi Yeşil: Zara

kışın en trend rengi yeşil

Merhabalar, dün de bahsettiğim gibi sezonun en trend rengi olan yeşili incelemeye devam ediyoruz. Dün Koton markasının ürünlerine göz atmıştık. Bugün de Zara markasının ürünlerine göz atacağız. Zara markasının tüm ürünlerini inceledim ve en çok beğendiğim ürünleri de sizler için derledim. Zara markası tasarım bakımından oldukça beğendiğim bir marka. Kış sezonu için de birbirinden güzel ve farklı tasarımlar hazırlamışlar. Kabandan pantolona, gömlekten aksesuara kadar birbirinden güzel ve özel ürünler, bizlerin beğenisine sunulmuş. Yeşilin her tonu kış mevsimine  kadar yakışıyor ki. Bakalım, Zara markası yeşil rengi hangi tasarımlarda kullanmış. Hep birlikte inceleyelim ve irdeleyelim.

Kaban

zara çiçek işlemeli parka

İşlemeli ürünler bu sezon oldukça popüler. Sezonun en trend rengi ile işleme detaylar bir araya gelince oldukça hoş bir tasarım ortaya çıkmış. Ba-yıl-dım..

Kazak

  • Zara – Sırtı Fiyonklu Kazak / Fiyatı: 79,95 TL

Zara markasının geniş kesimli bu kazak modeli, sırt kısmındaki fiyonk detaylar ile hareketlendirilmiş. Skinny pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Pantolon

  • Zara – Fiyonklu Baggy Pantolon / Fiyatı: 89,95 TL

ZARA FİYONKLU BAGGY PANTOLON

Zara markasının en çok beğendiğim pantolon modeli diyebilirim. Haki renkli, bel ve paça detaylı bu pantolonla aşk yaşadığım doğrudur. 🙂

Bluz

  • Zara – Volanlı İşlemeli Bluz / Fiyatı: 129,95 TL

zara volanlı işlemeli bluz

Bu sezon volan detaylara da oldukça sık rastlıyoruz. Yeşil rengin, işleme ve volan detaylarla buluşması böyle harika sonuçlar ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda bluzun tülden yapılması estetik bir duruş kazandırıyor.

Aksesuar

zara boncuklu çanta

 

Zara’nın çanta modellerine bayıldım. Ancak sizler için yağ yeşili, boncuk detaylı bu çantayı seçtim.

Bonus

  • Zara – Puantiye Desenli Fularlı Çanta / Fiyatı: 99,95 TL

zara puantiye desenli fularlı çanta

Bu çantayı da bonus olarak beğeninize sunuyorum. Puantiye desenli fular detaylı bu çanta oldukça şık değil mi?

Zara markası yeşil rengi nerelerde kullanmış hep birlikte inceledik. Kışın trendini yakalamak istiyorsanız, sizde doğanın rengi olan yeşili tercih edin.

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

 

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir