Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Kışın En Trend Rengi Yeşil: Koton

Kışın En Trend Rengi Yeşil: Koton

yeşil renk

Kış sezonunun en trend renklerinden biri kuşkusuz ki yeşil. Kabanlarda, gömleklerde, kazaklarda; aklınıza gelebilecek tüm kıyafet ve aksesuarlarda yeşil rengi görmek mümkün. Yeşilin her tonunu istediğiniz şekilde özgürce kombinleyebilir ve istediğiniz stile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bugün sizler için Koton markasının ürünlerini inceledim ve sizler için birkaç seçim yaptım. Acaba sizin yeşiliniz hangisi? Gelin hep birlikte bir göz atalım. 🙂

Kaban

Bu sezon yeşil renginin her tonunu kabanlarda görebilmek mümkün. Doğanın mucizevi renkleri kıyafetlerde ne de güzel duruyor değil mi?

koton kapitone kaban

Koton markasının zeytin yeşili bu kaban modeli kapitone desenlerle bezenmiş. Kolej yaka bu kaban modeli ile oldukça cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gömlek

Yeşil renk bu sezon gömleklerde de kendini belli ediyor. Her tarz ve kesimdeki gömlek modellerinde yeşil rengin ne denli hakim olduğunu fark edeceksiniz.

koton kol detaylı gömlek

Koton markasının kol detaylı bu gömlek modeline bayıldım.

Kazak

Kazaklarda sezonun en hit rengi olan yeşil ile bezenmiş. Oldukça asil bir renk olan yeşil ile sık sık karşılaşıyoruz değil mi?

koton boğazlı kazak

Yeşil rengin farklı tonları bu kazakta bir araya getirilmiş. Geniş kol kesimine sahip bu kazak modeli ile sıradanlıktan uzaklaşacaksınız.

Pantolon

Bu sezon pantolonlarda da yeşilin bin bir tonunu görebilirsiniz. Spor ya da klasik pantolonlarda yeşil rengi bol bol göreceğiz.

koton cep detaylı pantolon

Koton markasının klasik kesim pantolon modellerinden biri sizlerle. Bel kısmındaki detay ile pantolona hareket kazandırılmış. Ayrıca spor klasik kombinlerinizde de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Aksesuar

Yeşil renk aksesuarları da ele geçirmiş durumda. 🙂 İyi ki de ele geçirmiş değil mi? Şaldan, eldivene, bereden çantaya, saatten çoraba kadar tüm aksesuarlarda yeşil rengin tonlarını görebilirsiniz. Kıyafetlerinizle istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

koton püskül detaylı şal

Püskül detaylı, kapitone desenli bir şal modeli ile sizlerleyiz. Aksesuarlarınızda yeşil rengin tüm tonunu doyasıya kullanabilirsiniz.

Kış sezonunun en hit rengi olan yeşili, koton markası nasıl kullanmış sizlerle birlikte inceledik. Önümüzdeki günlerde farklı markaların yeşil rengi hangi model ve detaylarda kullandığına bir göz atacağız.

Tekrar görüşmek üzere, sevgiyle kalın.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir