Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Kışın En Trend Rengi Yeşil: Defacto

Kışın En Trend Rengi Yeşil: Defacto

Defacto

‘Kışın En Trend Rengi Yeşil’ konumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Yeşil rengin kullanıldığı ürünler bitmek bilmiyor. Genellikle tercih edilen bir renk olmasının yanı sıra, bu sezonun en trend rengi olması da markaların yeşil renge yönlenmesine sebep oldu. Bence oldukça da iyi oldu. Yeşil renk trendi ile de gardrobumda birbirinden güzel kıyafetler yerlerini aldı.

Siz de yeşil rengi sevenlerdenseniz, bu renk trendine bayılacaksınız. Kış günleri iyice gelmişken, siz de yeşil renkte kabanlar, kazaklar ve gömlekler alabilirsiniz. Gardrobunuzda en trend ürünlerin olması zaman zaman hayat kurtarıcı olabiliyor.

Sizin yeşiliniz hangisi merak ediyorsanız, ‘benim seçimlerimi’ inceleyebilirsiniz. Haydi, hep birlikte bir göz atalım. 🙂

Kaban

Defacto

Soğuk kış günlerinin olmazsa olmazlarından biri de peluşlardır. Hem sıcacık hem de yumuşacık bu kabanı oldukça seveceksiniz.

Kazak

Defacto

Kayık yaka bu triko kazak modeli oldukça kullanışlı. İster salaş, isterseniz de beline kemer takarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Skinny pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz.

Pantolon

Defacto

Havuç pantolonlar birkaç yıldır trend olmaya devam ediyor. Klasik giyinmeyi seviyorsanız, bu ürün için gardrobunuzda yer açabilirsiniz.

Gömlek

Defacto

Nakış detaylar hit olmaya devam ediyor. Yeşil renk üzerine kırmızı işlemelerin yer aldığı bu gömlek modeli, hem kullanışlı hem de oldukça şık.

Aksesuar

Defacto

Yeşil renk üzerine inci işlemelerin yer aldığı bu çanta modeli oldukça şık. Üzerinde de taş işlemelerle bezenmiş arı motifi de yer alıyor. Ba-yıl-dım..

‘Kışın En Trend Rengi Yeşil: Defacto’ başlıklı konumuzun da sonuna geldik. Umarım sizler için seçtiğim ve derlediğim ürünleri beğenmişsinizdir.

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir