Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Kış Modası: Kırmızı

Kış Modası: Kırmızı

KIRMIZI MODASI

Moda söz konusu olur da aşkın, tutkunun rengi “kırmızı”dan bahsetmeden olur mu? Kırmızının yakışmadığı bir insan sanırım dünya üzerinde yoktur. Yaz – kış değişmeyen bir modadır kırmızı. Aşkı da onda yaşarız, tutkuyu da. Kırmızı bir kadını bambaşka bir karaktere büründürebilir. Kadının içindeki dişiliği her daim ön plana çıkarır, dikkat çeker. Aynı zamanda, öz güvenin ve özgürlüğün de rengidir. Bu sebeple kadınların en çok sevdiği renklerden bir tanesidir.

Hatta eskilerden bir söz vardır; “Kırmızı olsun beş kuruş fazla olsun.”

Markalar, kırmızıyı tasarımlarıyla nasıl bir araya getirmiş? Sizler için inceledim ve derledim. “Sizin kırmızınız hangisi?” merak ediyorsanız, benim seçimlerime bir göz atabilirsiniz.

Kaban

PALTO

Kırmızı renk, diğer renklere göre modeli daha iyi yansıtır. Mango markasının kırmızı renkli bu palto modeli oldukça şık değil mi?

Kazak

KAZAK

Bu sezon oversize ürünler oldukça revaçta. Örgü desenli bu kazak modelini gömleklerinizle ve skinny pantolonlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta siyah klasik pantolonlarınızla da severek kullanacağınıza eminim.

Pantolon

BERSHKA

Deri pantolonlar genellikle dişiliği ön plana çıkaran ürünlerdir. Hele bir de kırmızı renk ile buluştuysa tadından yenmez. Kırmızı dar kesim deri görünümlü pantolonu severek kullanacaksınız.

Gömlek

KOTON

Fırfır ve kol detaylı bu gömlek modeline bayıldım. Vintage etkisinin görüldüğü Koton marka bu gömlek modeli ile oldukça şık görüneceksiniz.

Elbise

ZARA

Fırfır detaylar uzun süredir oldukça popüler. Zara markası kruvaze yaka bu elbise modelini kollarındaki fırdır detayları ile tamamlamış. Zerafet ve şıklık bir arada..

Aksesuar

DEFACTOBere ve atkı modelleri kışın vazgeçilmezleri. Ponpon detaylı örgü bere modeli ile hem üşümeyin hem de şıklığınızdan ödün vermeyin.

DEFACTO

Farklı kesimi ve tasarımıyla oldukça cool bir görünüm sağlayan bu eldiven modeli benim favorilerim arasında. Size de tavsiye ederim.

Farklı markaların kırmızı renkli ürünlerini sizlerle buluşturdum. Her daim trend olacak renklerden biri de kuşkusuz ki kırmızıdır. “Kırmızıyı sevin, sevdirin” diyerek sözlerimi tamamlıyorum.

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir