Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Fahriye Evcen for Koton Jeans

Fahriye Evcen for Koton Jeans

,Koton

Merhabalar, bugün sizlere Fahriye Evcen’in adını taşıyan “Fahriye Evcen for Koton Jeans” koleksiyonundan bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Fahriye Evcen, bu koleksiyonu Koton markası için hazırlamıştı.

Fahriye Evcen for Koton Jeans, bu sezonun başından bu yana Koton mağazalarında yer alan koleksiyonlar arasında.  Beğendiğim jean modellerini sizler için derleme fırsatını ancak bugün bulabildim. Fahriye Evcen for Koton Jeans modelleri genellikle işleme ve yama detayları ile ön plana çıkıyor.

Jean pantolonlar, rahatlıklarından dolayı günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hem kolay kombinlenebilir olması hem de rahatlığı ve şık duruşu sebebiyle oldukça sık tercih ediliyor.

Acaba sizin jean tercihiniz hangisi? Haydi hep birlikte bir göz atalım..

Fahriye Evcen for Koton Jeans Modelleri

Koton

Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu arasında en çok beğendiğim pantolon diyebilirim. Ba-yıl-dım..

Koton

Yama detaylarının kullanıldığı jean modeli, farklı tasarımı ile oldukça dikkat çekici. Cool bir görüntü elde etmek isteyenlerin ilk tercihi..

Koton

Siyah renk ispanyol paça jean pantolon, paça detaylarındaki asimetrik kesim ile oldukça farklı bir hale bürünmüş. Oldukça şık ve cool..

Koton

Fahriye Evcen’in Koton için tasarladığı jean koleksiyonunda yer alan bu modeli çok çok sevdim. Yan kısımlarındaki işleme detayları ve rahat kesimi ile vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

Koton

İndigo renkteki skinny jean pantolon modeli, beyaz renk işleme detayları ile görselleştirilmiş. Beyaz işleme detaylar oldukça hoş değil mi?

Koton

Siyah renkli bu jean modeli, rahat bir kesime sahip. Spor ve spor klasik kombinlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Koton

“Fahriye Evcen for Koton Jeans” koleksiyonundan seçtiğim son jean modeli karşınızda. İndigo renkteki bu jean modeli,  paçalarındaki püskül detayları ile hareketlendirilmiş. Kırmızı, sarı ve gri renkteki kazak, bluz ve gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

“Fahriye Evcen for Koton Jeans” koleksiyonundaki pantolon modellerini sizlerle paylaştım. Bu koleksiyon içerisinde daha fazla jean modelleri yer alıyor. Ancak ben daha çok beğendiğim modelleri sizlerle buluşturmayı tercih ettim. Umarım beğenirsiniz..

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir