Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner

Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner

Wet'n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner

Merhabalar, bugün sizlere Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner‘dan bahsedeceğim.

Wet’n Wild markasının MegaLiner Liquid Eyeliner’ını uzun süredir kullanıyorum. Benim renk seçimim ise siyahtan yana oldu. Çünkü farklı renkte eyeliner kullanmayı pek sevdiğim söylenemez.

Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner, ince uçlu ve yumuşak yapılı bir fırçaya sahip. Çoğu kişi tarafından fırçanın ince uçlu ve yumuşak yapılı oluşu eleştirilse de ben bu eyelinerı oldukça çok seviyorum. Hatta, biri bitmeden diğerini alıyorum, diyebilirim.

Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner, renk açısından da oldukça etkileyici. Sürekli eyeliner kullananlar bilirler, bazı eyelinerlar bir süre sonra grimsi bir renge dönüşür. Ancak Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner, gün boyu siyah rengini koruyor. Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner, kalıcılık konusunda da benden geçerli not  aldı.

Bazı eyelinerlarda kuruduktan sonra dökülme ya da parçalanma gibi durumlar söz konusu olurken, Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner‘da bu sorunlar yaşanmıyor.

Wet'n Wild MegaLiner Liquid EyelinerAncak göz pınarına kadar eyeliner sürüyorsanız, göz pınarının alt kısmına taşma yapabiliyor. Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner’ın tek sorunu bu diyebilirim. Ancak fırçanın üzerindeki fazlalıktan kurtulursanız, bu sorunu yaşamayacağınız düşüncesindeyim.

Ayrıca Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner, makyaj temizleme konusunda da sizleri üzmeyecek bir ürün. Makyaj temizleme ürünleriyle oldukça rahat bir şekilde çıkarabileceğiniz Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner’a bir şans verin, derim.

Wet’n Wild MegaLiner Liquid Eyeliner‘ı Gratis mağazalarından uygun bir fiyata satın alarak deneyebilirsiniz.

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir