Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Trend Kazak Modelleri

Trend Kazak Modelleri

Trend Kazak Modelleri

Merhabalar, bugün sizlere ‘Benim Seçimim’, ‘Trend Kazak Modelleri’nden bahsedeceğim.

Soğuk havalardan korunmak için sonbahar ve kış aylarında imdadımıza kazaklar yetişir. Yünlü kumaşları ile vücudumuzu sararlar ve sanki bir koruma kalkanı oluştururlar.

Aslına bakarsanız, tasarım ve renk açısından da oldukça farklı seçenekler, bizlerin yani tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Her markanın tasarım ve renk skalası farklılık gösterir. Ancak bu durum, her markanın farklı detayları kullanacağı anlamına gelmez. Markaların popüler kültürü ya da modayı göz önüne alarak tasarımlarını oluşturması, aynı çizgilere sahip tasarımlar ortaya çıkmasına neden olur.

Mesela, geniş kesimli kazaklar, bu sezon moda olduğu için hemen hemen her markanın tasarımlarında göze çarpıyor. Aynı zamanda fırfır ve volan detaylar da gözümüze en çok çarpanlar arasında yer alıyor. Karpuz kollu ya da işlemeli kazaklarda bu sezonun en çok tercih edilen ürünler arasında gösteriyor.

Birçok markanın kazak modellerini inceledim. Markaların en çok beğendiğim ürünlerini seçtim ve ‘Trend Kazak Modelleri’ başlığı altında toparladım. Ürünleri daha detaylı incelemek isterseniz, başlıklardaki linklere tıklayabilirsiniz. Ayrıca daha önce hazırladığım, Trend Hırka Modelleri ile Trend Mont ve Kaban Modelleri‘ni de incelemenizi tavsiye ederim. Haydi, vakit kaybetmeden ‘Trend Kazak Modelleri’ne bir göz atalım. 🙂

Kazak Modelleri ve Fiyatları

Koton bel detaylı kazak

Koton marka kırmızı renkli bol kesim bu kazak modelinin bel kısmında bağcık detayları bulunuyor. Bel kısmında bulunan kemer formundaki bağcık detaylar, daha zayıf bir görünüm elde etmeye olanak sağlanır.

koton fırfır detaylı kazak

Koton markasının siyah ve beyaz renklerinin kullanıldığı fırfır detaylı bu kazak modeli ile hem şık hem de zarif görüneceksiniz. Ayrıca karpuz kol formundaki kesimi ve fırfır detayları ile kazağa hareket kazandırılmış. Ayrıca siyah ve beyazın asil uyumu sayesinde göz alıcı olacaksınız.

KOTON PUL DETAYLI KAZAK

Koton markasının işleme detaylı pudra renkli bu kazağı oldukça şık bir duruş sağlıyor. Kazağın bol kesim olması ve üst kısımlarından kol kısmına kadar uzanan pul işlemeleri ile modern bir çizgi yakalanmaya çalışılmış.

koton fırfır detaylı kazak

Koton markasının fırfır detaylı bir kazak modeli ile sizlerleyiz. Kırmızı renkte olan bu kazak modelinin yakası ise V kesim. Omuz kısımlarında bulunan fırfır detayları, omuzların daha geniş görünmesine olanak sağlıyor ve aynı zamanda da duruşunuzun daha dik görünmesine yardımcı oluyor.

ZARA OVERSİZE JAKARLI KAZAK

Zara markasının bu kazak modelinde jakar detaylar göze çarpıyor. Jakar detaylar ise kazağın yaka, omuz ve manşetlerinde bulunuyor. Jakar detayların kontrast renklerden olması da kazağın dikkat çekici olmasını sağlamış. Kazağın kol kesimleri ise karpuz kol. Karpuz kollu ve kontrast renkli jakarlı bu kazak, oldukça göz alıcı değil mi?

ZARA RENKLİ PAYETLİ KAZAK

Zara markasının en şık kazak modellerinden biri. Kazağın ön ve arka kısımlarına renkli payetler işlenmiş. Uzun geniş kesim kollu, dik yakalı bu kazak modeline bayılacaksınız.

ZARA İŞLEMELİ VE İKİ RENKLİ KAZAK

Zara markasının iki renkli kazak modellerinden biri. Bu kazak modelinde sarı ve lacivert renklerinin uyumu yakalanmış. Bisiklet yaka bu kazak modelinin üst kısımlarında ise motif işlemeleri kullanılmış. Renkleri ve işleme detayları ile oldukça şık bir kazak.

ZARA ÇİÇEK İŞLEMELİ KAZAK

Zara markasının bisiklet yaka bu kazak modeli, çiçek işlemeleri ile kaplanmış. Siyah renk üzerindeki sarı ve turuncu renkleriyle bezenmiş çiçek motifleri ise oldukça göz alıcı. Kazağın karpuz kol olmasını da acayip sevdim.

MANGO KARMA ÖRGÜ KAZAK

Mango markasının bu kazak modeli, lacivert, yeşil ve beyaz renklerden meydana geliyor. Bisiklet yaka, bu örgü kazak modelini hem tayt hem de pantolonlarla kolayca kombinleyebilirsiniz.

MANGO İNCİ İŞLEMELİ KAZAK

Mango markasının en şık modeli sizlerle. Bisiklet yakalı ve gri renkli bu kazak modelinin kol kısımlarında inci işlemeler bulunuyor. İnci işleme detayları ile kazağı sıradanlıktan çıkararak şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

MANGO KOL DETAYLI KAZAK

Mango markasının bisiklet yakalı, bu kazak modelinin kollarında bağcık detayları bulunuyor. Bağcık detaylarının hareket kazandırdığı bu kazak modeli, ekru rengiyle de ön plana çıkıyor.

MANGO İŞLEMELİ KAZAK

Mango markasının işleme detaylı bir başka kazak modeli ile sizleri buluşturuyorum. Bisiklet yakalı bu kazak modelinin yaka ve göğüs kısımlarındaki işleme detayları ile şık bir görünüm elde edilmiş.

BERSHKA KÜRK OVERSIZE KAZAK

Bershka markası, kürk detayları kazaklara da uyarlamış. Bol kesimli ve oldukça yumuşak olan bu kazak modelini tayt ve skinny pantolonlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BERSHKA KOMBİNE ÖRGÜ KAZAK

Bersha markasının çift renkli bu kazak modeli oldukça modern bir çizgiye sahip. Bir tarafının beyaz, diğer tarafınsa siyah olduğu, bu kazak modelinin  alt kısımları ise asimetrik kesim. Spor kıyafetlerle rahatça kombinleyebilirsiniz.

BERSHKA OVERSIZE CROP KAZAK

Bershka markasının geniş kesimli bu kazak modeli, rengiyle de ön plana çıkıyor. Tayt ve skinny pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu kazak modeli ile oldukça cool bir görünüme kavuşacaksınız.

PULL&BEAR YIRTMAÇLI ŞÖNİL KAZAK

Pull&Bear markasının en sevdiğim kazak modelini sizlerle tanıştırayım. Kırmızı ve lacivert renklerin hakim olduğu bu kazak modeli, çizgi detaylara sahip. Spor kombinlerinizle rahatlıkla kombinleyebilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz

PULL&BEAR DÜŞÜK OMUZLU KAZAK

Pull&Bear markasının geniş kesimli ve düşük omuzlu, bu kazak modelini spor kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Lacivert ve mavi renklerden oluşan çizgi detaylar ise, kazağa hareketli bir görünüm kazandırmış.

ROMAN BALIKÇI YAKA DÜĞME DETAYLI KAZAK

Roman markasının dar kesimli, balıkçı yaka bu kazak modelinin ön kısımlarında düğme detayları bulunuyor. Sarı rengi ile de oldukça göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Roman Detaylı Düşük Yaka Kazak

Roman markasının gri renkli bu kazak modeli yaka detaylarına sahip. Düşük ve asimetrik kesim yaka detayı sayesinde kazak, sıradanlıktan kurtarılmış.

Roman Renkli Kol Detaylı Kazak

Roman markasının en çok beğendiğim kazak modellerinden biri. Farklı detayları sevdiğim için kazağın kol detayları beni kendisine çekmeye yetti. Kazağın tamamının siyah renk olması, sadece kol kısımlarında volan detayların olması oldukça şık. Volan detaylarda ise, farklı renklerden oluşan çizgiler mevcut. Hem spor hem de klasik kesim kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DEFACTO İNCİ DETAYLI TRİKO KAZAKŞık modeli ve rahat kalıbı ile tercih edebileceğiniz,  inci detaylı bu kazak modelini tayt ve pantolonlarınızla kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Gri renkli ve bisiklet yakalı bu kazak modelini severek kullanacaksınız.

DEFACTO DÜĞME DETAYLI TRİKO KAZAK

Defacto markasının haki renkli ve düğme detaylı bu kazak modeli, hem rahat hem de şık bir görünüm elde etmenize olanak sağlıyor.

DEFACTO SİYAH İNCİ DETAYLI KAZAK

Defacto markasının siyah renkli bu kazak modeli, geniş kesimi ve inci detayları ile göz kamaştırıyor. Omuz kısımlarındaki inci detaylar ise şık bir görünüm elde etmenize fırsat tanıyor.

LC WAIKIKI ÇİÇEK NAKIŞLI TRİKO KAZAK

LC Waikiki markasının çiçek nakışlı bu kazak modelini ben çok sevdim. Siyah renk üzerine bezenen çiçek motifleri ile oldukça şık bir görünüm elde edilmiş. Çiçek motifleri ise, kazağın ön ve kol kısımlarında kullanılmış.

Farklı markaların kazak modellerini ve fiyatlarını, ‘Benim Seçimim’, ‘Trend Kazak Modelleri’ başlığı altında inceledik. Umarız, alışveriş öncesinde sizlere bir fikir verebilmişizdir.

Tekrar görüşünceye dek, hoşçakalın. 🙂

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

  1 yorum - “Trend Kazak Modelleri

  1. muge
    25/12/2017 at 3:45 pm

    güzel secimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir