Özlemce Şeyler > Hayvanlar Alemi > GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu

Merhabalar, bugün sizlere ‘GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu’ndan bahsedeceğim.

Güzeller güzeli kızım Mia, GimCat ürünlerini severek yiyor. Sokakta ya da evde pati dostlarımızı besleyenler, yaş mamaya nasıl tepki verdiklerini çok iyi bilir. Mia da yaş mamaya nasıl deli oluyorsa, GimCat ürünlerine de o denli deli oluyor. GimCat markasının Multi-Vitamin Kedi Macunu ile Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu‘nu düzenli olarak kullanıyoruz. Önceki dönemlerde Mia’da flora eksikliği vardı ve veterinerimizin tavsiyesi ile Prebiotic Kedi Macunu‘nu kullanmıştık. Bu ürün sayesinde kızım sağlığına kavuştu. Bu arada GimCat Kedi Macunu Çeşitlerine de bir göz atalım.

GimCat Kedi Macunu Çeşitleri

  • GimCat Baby Paste Calsium – Yavru Kediler için Kalsiyumlu Vitamin Macunu
  • GimCat Cheese Paste – Biotin Peynirli Kedi Macunu
  • GimCat Malt Soft Paste – Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu
  • GimCat Taurine Paste – Taurinli Kedi Macunu
  • GimCat Prebiotic Paste – Prebiyotikli Kedi Macunu
  • GimCat Multi Vitamin Paste – 12 Vitaminli Kedi Macunu
  • GimCat Gras Paste – Çimen Aromalı Kedi Vitamin Ve Mineral Macunu
  • GimCat Beauty Paste – Deri ve Tüy Sağlığı Kedi Macunu

GimCat Malt Soft Paste Extra Nedir? Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz gibi kediler kendi temizliklerini tüylerini yalayarak yaparlar. Günün büyük bir bölümünü kendi temizliğine ayıran kedilerin dil yüzeyi tırtıklı bir yapıya sahiptir ve bu tırtıklı yapı tarak işlevi görmektedir. Gün içinde kendini yalayan kediler, birçok tüy yutar. Bu tüyler zaman içerisinde birikerek boğaz ve bağırsakta tıkanmalara neden olur. Kediler, bu tüyleri kusarak vücutlarından atar.

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunuİşte bu işlevin yerine getirilmesi konusunda ise ‘GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu’ devreye giriyor. Adından da anlaşılacağı gibi kedilerin bu tüyleri vücudundan atmasına yardımcı oluyor.

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu‘nun içerisinde diyet lifler içerir. Bu sayede kedilerin yalanması sonucu, boğazda biriken tüylerin bağırsaklarda kolayca taşınarak kusma yolu ile dışarı atılmasını sağlar. Gimpet Malt-Soft, macun kıvamında olduğu için kolayca uygulama olanağı da sağlar.

Tamamen saf ve doğal aromatik olan GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu, tüy yumağı oluşumunu önler. Yüksek seviyeli TGOS (trans-galactooligosaccharide) katkılı laktoz türevi, özel bitkisel yağ ve diyet lifler içerir. Diyet lifler, kedilerin bağırsak sağlığı için önemlidir.

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu’nun içindekiler ise, malt özü, yağlar, sebze türevleri, laktoz türevleri ve TGOS.

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu Nasıl Kullanılır? Fiyatı Nedir?

Kedinize GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu’ndan günlük 5 cm yani 2,5 gr verebilirsiniz. İsterseniz direkt olarak isterseniz de yemeğine karıştırarak kedinizin tüketmesini sağlayabilirsiniz. Ancak yemeklerden önce kullanırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz. Uzun tüylü ve kendini sürekli temizleyen bir kediye sahipseniz, verilecek miktarı 2 katına çıkarabilirsiniz.

GİMCATGimCat ya da GimPet markasının oldukça güvenilir bir marka olduğunu söyleyebilirim. Bu sebeple GimCat markasının macun çeşitlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu fiyatları ise gramına göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün 20 gr‘lık olanını 20 TL‘ye bulabilirsiniz. Ayrıca 50 gr‘lık olanını 30-35 TL‘ye bulabilirken, 100 gr‘lık olanını da 45-50 TL‘ye satın alabilirsiniz.

GimCat Malt Soft Extra Tüy Yumağı Attıran Kedi Macunu, hem kedinizin severek tüketeceği hem de sağlık bulacağı bir ürün. Veterinerimizin önerisi doğrultusunda GimCat ürünlerini deneyimledik ve memnun kaldık. Mia, GimCat ürünlerine bayılıyor, ben de Mia’ya bayılıyorum. 🙂

Tekrar görüşmek üzere, sevgiyle kalın..

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir