Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Bebak Acı Badem Kremi

Bebak Acı Badem Kremi

 

Bebak Acı Badem Kremi

Merhabalar, bugün sizlere ‘Bebak Acı Badem Kremi’nden bahsedeceğim.

Malumunuz kış ayı geldi kapımızı çaldı. Sonbahar ayını yaşadığımız bu günlerde havalar gitgide soğuyor. Cildimiz ise soğuk havalardan en çok etkilenen oluyor. Bu sebeple cildi nemli tutmak için nemlendirici bir krem kullanmak oldukça önemli.

Ben de kış aylarında severek kullanacağınız bir ürün olan Bebak Acı Badem Kremi ile sizleri tanıştırmayı uygun gördüm. Bebak markasının birbirinden güzel ve kullanışlı ürünlerinden biri kendisi.

Bebak Acı Badem Kremi, içindeki acı badem özü sayesinde ciltte oluşan kuruluk , soyulma ve döküntülerin giderilmesine yardımcı olur. Cilde canlılık, tazelik ve yumuşaklık kazandıran Bebak Acı Badem Kremi, cildin doğal yapısını korumada da etkilidir.

Bebak Acı Badem KremiBebak Acı Badem Kremi, yoğun bir yapıya sahip. Oldukça yağlı ve parlak bitişli bir ürün olduğu için kış soğuğunda kullanılması uygun olacaktır. Ciltte uzun süre hissedilen Bebak Acı Badem Kremi, bir süre sonra cilt tarafından emiliyor ve rahatsız edici yağlılık hissi ortadan kayboluyor.

Yoğun yapısı ve yağlı olması sebebiyle çatlayan ya da kuruyan ciltler için birebir. Uzun süre emilememesi sayesinde de cildi korumaya yardımcı.  Yaz aylarında fazla tercih edilmeyen Bebak Acı Badem Kremi, kış aylarının olmazsa olmazı diyebilirim. Eğer çok kuru bir cilde sahipseniz, yaz aylarında da kullanabilirsiniz.

Bebak Acı Badem Kremi, hafif dokunuşlarla cilde masaj yaparak uygulanır ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Bebak Acı Badem Kremi ile ilgili paylaşacaklarım şimdilik bu kadar. Ayrıca farklı Bebak ürünlerini incelemek isterseniz, Bebak Acı Badem Sütü ile ilgili yazımı da okuyabilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek, hoşcakalın. 🙂

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir