Özlemce Şeyler > TV Magazin > Zeynep Nazlı Kaya Hacı Sabancı – Özge Ulusoy Arda Turan İlişkisi

Zeynep Nazlı Kaya Hacı Sabancı – Özge Ulusoy Arda Turan İlişkisi

Kimin eli, kimin cebinde. Belirsiz durumlar üzerine konuşan magazin gündeminin, yine merakla izlediği ama televizyon ve magazin dünyasının böyle şeyleri bu kadar merak edecek türde ne yaşadıklarını hiç anlamadığımız, halkımızı ilgilendirmemesi gereken ama tv’lerde izletilerek zorla ilgilendirtilen “Hiç Umurumuzda Değiller” köşesine hoş geldiniz. Bugün aşk dedikoduları ve yeni ilişki haberleriyle karşınızdayız.

Zeynep Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı İlişkisi Birlikteliği

Duyduk ki yana yakıla bu ilişkiyi arıyormuşsunuz Google’da, biz de sizi bilgilendirelim istedik. Hatırlarsınız Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy ile beraberdi bir 6 ay önceye kadar. Baya da sürdü bu ilişki.

özge ulusoy arda turan ilişkisi
6 yıllık Hacı Sabancı, Özge Ulusoy ilişkisi geçtiğimiz nisan ayında bitmişti.

Bu ilişki neden bu kadar sürdü anlamsız, aslında nedenini biliyoruz da nedeni bize anlamsız geliyor. Biliyorsunuz Özge Ulusoy katıldığı bir söyleşide;

Mankenler neden hep zenginlerle beraber?

sorusuna;

Mankenler fakirlerle mi çıksınlar.

yanıtını veren biri, e çok üzerine konuşmaya gerek yok yanıttan da anladığınız üzere. Özge Ulusoy’u tanıdınız. Normalde kalıba koymayı sevmem insanları, ama bu soruya böyle yanıt veren birine ne anlatabilir, neyi açıklayabilirsiniz. Her neyse sallamadığınız insanlardan kendisi. Özge Ulusoy‘un ilişkisi bitmiş işte Hacı Sabancı’yla. Hacı Sabancı‘nın da öyle aşka, sevdaya önem verdiğini pek düşünmüyoruz ki napsın adam aşkı sevdayı. Parası var diyorsunuz ne mutlular diyorsunuz ya, onlar senin benim yaşadığımız sevdayı, mutluluğu tadamıyorlar bilin istedim ve emin olun fakir olup onlardan kat kat daha mutlu insanlar bulabilirim.

Neyse, basının insanlarımızı uyutmaya çalıştığı konu olan Hacı Sabancı’nın ilişkilerine dönelim. Hacı Sabancı para bol olunca hatundan hatuna geçiyor. 6 yıllık Özge Ulusoy ilişkisini bitirince, Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu ile denemiş olmamış sonra İlkem diye biriyle denemiş yine olmamış sanırım ve Zeynep Nazlı Kayı ile 10 gün önce tanışıp ilişkiye başlamışlar. 10 günde nasıl tanışmışlarsa artık birbirlerini, hemen Zeynep Nazlı Kayı ile Fransa’ya, Cannes’a gitmişler.

hacı sabancı zeynep nazlı kayı kimdir
Hacı Sabancı, Instagram’dan duyurdu ilişkisini.

Sonra gez babam gez. Densa Holding’de görevli Hacı Sabancı, tabi Sabancı kontenjanından. Tabi Densa Holding‘i ayakta tutan Hacı Sabancı değil Ömer Sabancı ve Sabancı ailesinin sermayesi. Densa Holding’in denizcilik alanında iyi çalışmaları vardı, hala varlar mı bilmiyorum. Zeynep Nazlı Kayı kimdir diye bir soru geldi, kendisi Şeyma Subaşı’nın arkadaşlarından, 25 yaşında ve en önemli vasfı haberlerde okuduğumuz kadarıyla Instagram’dan çıkmaması. Varsa başka vasfını bilen seslensin.

Özge Ulusoy Arda Turan ve Aslıhan Doğan Üçlüsü

Öncelikle Aslıhan DoğanAslıhan Alkoçlar mı emin olamadım bu başlığı atarken sonra gittim Google’da arattım Arda Turan’la ilişki yaşama hatası yaşamış kim diye Aslıhan Doğan’mış. E Aslıhan Alkoçlar kim diye aratayım dedim, yine saçma sapan bir sürü haber okudum. Sizlerle de paylaşayım, Aslıhan Alkoçlar Ediz Sakuçoğlu‘nu Instagram‘dan silmiş. Vay arkadaş olaya gel. İkinci konu kim la bu kim dedim, Şeyma Subaşı‘nın aileden zengin olanıymış eskiden memeleri ufacıcıkmış silikonla özgüven patlaması yaşamış, aynı zamanda şımarık da deniyor yani baya baya gömmüşler bu kadını, hatta Şeyma Subaşı’nın düğününe davet edilmemiş ve diyorlar ki gün boyu stalk yapmıştır Instagram, Facebook, Snapchat ve Twitter başında.

aslışah alkoçlar instagram şeyma subaşı
Aslışah Alkoçlar, bu ara sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

E ne alaka bu kadının yaşantısı yurdum insanıyla, niye haber yapıyorlar denince cevap bulunamıyor. Maksat vakit geçsin. Şu magazin dünyasını toptan kaldırsanız, kurtarsanız şu dünyayı basından, TV’den, gazeteden tek bir zararı olmaz dünyaya. Hiçbir faydası yok insanlığa bu birimin. Hatta orada çalışan bir sürü insan az kafasını çalıştırır da insanlığa faydalı hizmet eder ülkenin kalkınmasına yarar sağlar.

Instagram demişken çok acayiptir, Instagram olmasa kimse ne yediğinin resmini çekmez, yediğinin tadını çıkarır. Gezip tozarken deniz, manzara resmi çekmez o anı yaşamanın özgürlüğünü hisseder. Hatta bırakın evlenmez bile insan. Sırf Instagram’a resim atayım diye evlenen tanıdığım oldu benim ne diyorsunuz siz.

Her neyse Aslıhan Doğan diyorduk. Arda Turan denilen sözde futbolcu, ama futbolla artık alakasının kalmadığı Barcelona’nın onu hazırlık maçında bile ilk 18’e almaması ile kanıtlanan kişi Instagram’dan Instastory yayınlayarak Aslıhan Doğan ile anlaşarak çok güzel bir şekilde ayrıldık, lütfen arkamızdan haber yazmayın yazmış. Kardeş sen futbolcu değil misin? Kaç futbolcu var ilişkileriyle gündeme gelen? Niye böyle bir şey yazma ihtiyacı duydun? Günden güne kendini bitiriyorsun.

Bu yazı sonrası tak neyin haberini göreyim medyada:”Özge Ulusoy ve Arda Turan aşk yaşıyor.” Hobaa, hani marjinal bizdik. Ya Arda yerine birilerini mi buldu top oynayacak, bu adam sahada koşmuyor top peşinde, ilişkiden ilişkiye koşuyor. Ayrıca n’oldu Bayrampaşa çocuğuna, fakirle mi çıkacağım diyen biriyle mi beraber? Kafalarda sorular sorular… Bu haber doğruysa çok yazık. Ben gazetede okuduğumu aktarayım size, 30 yaşındaki Arda Turan, 35 yaşındaki Özge Ulusoy ile beraber. Gitmeden son düzenleme konuyla ilgili Aslıhan Alkoçlar değil, Aslışah Alkoçlar‘mış şu karıştırdığımız kişi. Ne güldüm.

Üç Atasözü

Buraya kadar okuduysanız size enteresan iki üç bilgi verelim öyl kapatalım günü. Bugünki konumuz yanlış bilinen deyimler, sözler olsun. İlk konuğumuz:”Leb demeden leblebiyi anlamak.” Burada bahsedilen leb, aslında tahmin edildiği gibi leblebinin ilk hecesi değildir. Farsça’da leb kelimesi dudak anlamına gelir ve dudak demeden leblebiyi anlamak sözüdür aslında bu. Sözün kökeni de Türkçe değil Farsça’dır. İkincisi:”Ana gibi yar olmaz, Bağdat gibi diyar olmaz.” sözündeki Ana, anneyi ifade etmez. Âne’dir aslında o ve Bağdat’ta bir yar, yani uçurumdur. Bunu doktora sırasında bu sözü araştırmaya karar veren bir Türk yıllar sonra ortaya çıkarmıştır. Ben de diksiyon kursunda öğrenmiştim.

magazin gündemi aslıhan doğan arda turan
Bilgi bulunması zor bir nimettir.

Bir diğer atasözü benim 3.sınıfta aklıma takılıp hocama sorduğumda bana yanlış yanıt verilen:”Hay’dan gelen Hu’ya gider.” sözü. Buradaki Hay ve Hu sözcükleri ilgimi çekmiş ve ilkokuldaki hocama sormuştum ne demek bunlar diye. Bana; boş anlamına gelir, boştan emek verilmeden gelen, boşa gider anlamını çıkarıp öyle açıklamıştı ama yanlış açıklamış. Bu atasösüzdeki Hay ve Hu, Allah’ı ifade etmektedir ve sözün anlamı Allah’tan gelen Allah’a gider. Aslında her şeyden O’ndandır, bu söz sadece hatırlatma amaçlıdır.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

  2 yorum - “Zeynep Nazlı Kaya Hacı Sabancı – Özge Ulusoy Arda Turan İlişkisi

  1. sevtap
    04/10/2017 at 4:41 pm

    ben seren serengil’den bahsetmek istiyorum, kadını anlamsız şekilde inanılmaz seviyorum . adını vermek istemediğim bir eski sevgilisi baya seren sayesinde reinadan kız kaldırıyodu zamanın da . bir kız arkadaşım ki kız o zamanlar 20 yaşında falandı bu adama baya kapıldı ve inkar etse de ruh sağlığı berbat hale gelmişti o yaşta dişlerini bile kestirip serene benzemek için çaba harcıyordu . bu adamda kıza ay seren hala peşim de sürekli mesaj atıyo , beni taciz ediyor bıktım modundaydı . sana mum alırken serene biri görüp haber yollamış inanılmaz olay çıkardı vs . modundaydı keza adam’ın da istanbul gece hayatın da yazmadığı kaç kadın kaldı acaba . bu adam da sereni kullandı diğerleri gibi , seren babasız büyümüş çoğu kadın gibi sevgiye aç biri bu sebeple her ilgiye kanıyor ama saflığına bayılıyorum bu kadının hem çok masum , güzel bir tarzı var , güzel giyiniyor , şuaralar harika bir makeup ‘ ı var . umarım bu ilişkisi son ve en güzel ilişkisi olur keza çok yakışıyorlar ve tatlılar . cihangir de ki (bkz: hazine) de çıkan özayla birlikte umarım bu çocukta seren kadar sever ve sırf basamak olarak kullanmaz .

  2. Merve
    29/01/2018 at 10:39 am

    Hacı Sabancı’nın maşallahı var. Şimdilerde Ceylan Çapa mı Capa mı onunla olan ilişkisini duydum. sanırım bu ilişkiden önceymiş ama kısa sürmüş. Hacı’nın hızına yetişmek mümkün değil, ee tabi para olunca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir