Özlemce Şeyler > Eğlence > Twitter’dan Haftanın En Komik Tweetleri

Twitter’dan Haftanın En Komik Tweetleri

Haftaboyu insanları kırıp geçirmiş, komik tweetleri derledik sizin için. Twitter’da onlarca mizahşörün arasından en iyilerini seçmeye çalıştık.

Haftanın En Komik Tweetleri

Yeni köşemizde eğlenceli paylaşımlarla karşınızdayız. Biz haftanın en komik tweetleri dedik ama sadece Twitter’dan değil, Whatsapp, Facebook gibi platformlardan da paylaşım bulabilirsiniz bu başlık altında. Hatta bir baktım da Maçkolik’ten bile paylaşımlarımız varmış. Yavaştan komikliklere, şakalara başlıyoruz.

haftanın en komik tweetleri

Bazı restoranla et de seçenek sunar, az pişmiş, orta pişmiş, çok pişmiş diye.Bu restoranın hiç pişmiş seçeneği de olmalı. Delikanlı bir arkadaşımızın attığı tweetleyiz şimdi de.

delikanlı tweetler

Adam mantıklı şüphe yok. Geçelim Kezban’ın komik tweetlerine;

brad pitt komik yazılar

Tam da adına uygun paylaşım olmamış mı? Bir şey söyleyeyim mi, bence de aramıştır. Sürünsün pislik, Angelina Jolie’yi üzdü. Hazır ünlülerden konu açılmışken Demet Akalın’ın Türkçe yazım hataları çok gündemde ve takipçileri tarafından baya dalga geçiliyor bu durumla, en güldüren paylaşımlardan biri;

komik twitter sözleri

Müthiş gerçekten, uğraşsam bu kadar hata yapamam. “Ğörmek” sözcüğü benim ufkumu açtı “Vatantaş”. Büyük ihtimal tecrübeli birinden geliyor sıradaki ilginç tweet;

twitter eğlenceli

Her kurban bence bu adam bir tarafını kesiyor, e artık sorula sorula adam da bir cevap geliştirmiş. Çevremde de Kurban Bayramı‘ndan sapasağlam çıkamamışlar var. Dikkat edin ama. Sırada dalgın, bir televizyonda artık yapım sorumlusu mudur, içerik sağlayıcısı mıdır hiç bilmiyorum o yazıyı oraya yazanı, onun bizlere sunduğu Twitter’daki değişik gülümseten bir tweet;

komedi içerikleri sosyal medya

Klasik, ilk sıralar bu dizi iyiydi sonra bozdu. Mesleklerden bahsetmişken iş hayatını ve işsizliği güzel özetleyen trajikomik bir tweet.

personel alım ilanları

Kediniz var mı? Bizim var, bizi yiyecek diye korkuyoruz.

en güldüren twitter

Yemeksepeti’nin çılgın bildirimi.

en eğlenceli tweetler

Mercimek çorbası seni çağırıyor, vuhuuu.

en çok güldüren yazılar

Ee yabancı dil filan kâr değil, pahalı bir şey gördü mü dayanamıyor mizahşör halkım, haklılar. Sıradaki paylaşım spor kanalımızdan.

aşk mı para mı

Gurbetçi Cenk Gönen’in ülkemize faydaları İddaa’da sınır tanımıyor.

spor tweetleri

Sporla harmanlanınca mizah başka bir boyut alıyor.

ilginç anılar

Son olarak paranın önemini kavramış bir Whatsapp kullanıcısı ile konuyu bitiriyoruz. Gitmeden Whatsapp ile ilgili bir bilgi verelim, Whatsapp bu sefer harbiden ücretli olacakmış. Çok ciddiyiz bu konuda. Ama sana bana değil, şirketlere ücretli olacak ve şirketler için ekstra kullanım seçenekleri geliyor. Bilenler vardır, Whatsapp artık şirket hesapları için yeşil tik seçeneğini aktif etti, demek ki bunun içinmiş. Ticarileşiyor o uygulamada. Ama merak etmeyin bize ücretli olmaz o. Biz parayı getireniz. Hadi kalın sağlıcakla.

 

 

 

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir