Özlemce Şeyler > TV Magazin > Seda Sayan Nihat Doğan’ın Programını Aradı ve Pucca Küfür Etti

Seda Sayan Nihat Doğan’ın Programını Aradı ve Pucca Küfür Etti

Günümüzün “Hiç Umurumuzda Değiller” köşesinde bugün Seda Sayan ve Nihat Doğan’ın magazin haberlerinde gördüğünüz yakınlaşması üzerine konuşacağız. Öncelikle “Hiç Umurumuzda Değiller” köşesi nedir, ondan bahsedelim. Burada, sosyal medya denen vakit kaybından başka bir şey olmayıp insanların daima bir şeylere özendirilerek aslında asosyal ve obsesif-kompulsif davranış bozukluğuna itildiği ortamlarda, magazin haberlerinde bize göre gereksiz fakat toplumu ilgilendirdiği düşünülen, düşündürtülen şeylerden bahsederiz. Bu arada “umurumuzda” değil de “umrumuzda” olarak geliyor olabilir, ama TDK umurumuzda diyor.

Seda Sayan, Nihat Doğan’ı Niye Aradı?

Bu ara popülerleşti televizyonlarda 3. sayfa haberi yapan, insanları yardım edilen ya da bakın insanlar yardım ediyoruz izleyin ne yardımseveriz diyen programlar yaygınlaştı. Seda Sayan’ın programı böyle midir bilmeyiz, ama son duyumumuza göre o da evlilik programından 3.sayfa haberlerini gündeme getiren bir programa dönüştürmüş formatını. Biz de Mynet’in yalancısıyız. Ee tabi o tiyatro olan evlilik programları kaldırıldı, insanlara izletip televizyon karşısında uyutmak için bir şeyler lazım. Hatta geçen tiyatrodan çıkıp diziye dönüşmüş bu programlar, yok artık dedim bu kadar da alenen gösterilmez her şeyin oyun olduğu.

seda sayan nihat doğan aradı

Her neyse Seda Sayan programında en son Ahu Tuğba ve kaybolan kızını arıyormuş sanırım. Burnuma yine tiyatro kokuları geliyor ya hayırlısı.Gelelim şu arama konusuna. Seda Sayan, Nihat Doğan’ın Beyaz TV’de sunduğu “Söylemezsem Olmaz” programını arayıp samimi de bir konuşma yapmış. E tabi magazinimiz anam bunlar sevgili mi olacak, amanın bu ne samimiyet diye haber yapmış: “Bayram değil seyran değil, eniştem beni niye öptü” misali. La arkadaş sen arka planda iş arkadaşlarınla canımlı cicimli konuşunca sevgili mi oluyorsun da onlar böyle samimi olunca haber oluyor. Bu arada bunlar niye ayrılmış diye bir okuyayım dedim şöyle bir şey okudum inşallah şaka filandır:

Seda Sayan 18 yaşındaki kuaförüne saçını yaptırmaya gider. Arkasından kuaförü Seda Sayan’ın programına kırmızı güller döker, Nihat Doğan da buna sinirlenir, kavga çıkar ve ayrılırlar.

Bu adamlar milyonlar kazanıyor, şaşıyorum ben. Bu medyanın işi gücü yok, böyle şeyleri haber edip bunları reklam ediyorlar. Açın bakın bu haberlerin arkasına, ya Beyaz TV’nin ya da Seda Sayan hangi kanalda program yapıyorsa onun parmağı vardır yapılan haberde. Belli ki yeterince izlenmemiş, izletilmeye çalışılıyor. Ben size diyeyim hiçbir şey yok bunların arasında. Seda Sayan’ı da, Nihat Doğan’ı da günahım kadar sevmeyen bir insanım yazacaktım buraya da, bunlar kim. Bunlar kim de benim o güzel hafızam da yer edecekler. Bu tiplerden ne kadar iğreniyormuşum ya haha.

nihat doğan seda sayan

Gitmeden sevgili Oğuzhan Uğur’un sözünü üste ekledim, ne kadar da anlamlı bir söz öyle değil mi?

Pucca Takipçisine Küfür Etti

Pucca kim la diyerek girdiğim haberdir bu. Sitenin kadın editörü, sahibi, CEOsu, biriciği Özlem Hanım belki bilir de bence yine gereksiz bir şahsiyet bu Pucca, ne yapar onu bile bilmiyorum, şimdi okuyacağım ne yapar diye. Neymiş efendim, Pucca, Tolga Çevik’in paylaştığı o güzel yazıya cinsiyetçi olmuş bu diye yaklaşmış, sonra gitmiş bir takipçisinin annesine küfür etmiş.

tolga çevik pucca küfür

Bunlar tabi ekran görüntüleri alınan olaylar. Size bir link bırakayım da oradan takip edin bu konuyu. Bu Pucca‘yı takip edip üstüne kitaplarını filan alıyorlar ya, ben ölüyorum gülmekten. Arkadaş yıl olmuş 2017, lütfen ya, az biraz düşünün. Ben daha fazla bu konuya yazmayacağım. Anam ömrümden ömür gitti bu “Hiç Umrumuzda Değiller” köşesi için. Zor iş cidden böyle bir konuya vakit harcamak. Her şey sizin için takipçilerimiz, esen kalın.

 

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

  3 yorum - “Seda Sayan Nihat Doğan’ın Programını Aradı ve Pucca Küfür Etti

 1. Oya Derin
  12/09/2017 at 4:00 pm

  Hahahhaha ne samimi bir yazı olmuş.

 2. Pelin A.
  12/09/2017 at 4:01 pm

  Bu Nihat Doğan’la Seda Sayan hhala para kazanabiliyorlar mı bu medya işinden. Valla iyiymiş. Şaşırtıcı.

 3. C. Y.
  12/09/2017 at 4:02 pm

  Tolga Çevik gibi nadide bir komedyene laf atmak ne haddine ey Pucca ! Sen kimsin, neydin ne oldun !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir