Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Nikahta Nasıl Elbise Giyilir?

Nikahta Nasıl Elbise Giyilir?

nikah elbise modelleri

Merhabalar, bugün sizlere nikahınızda giyebileceğiniz elbise modellerini derledim.

Siz de ‘Nikahta Nasıl Elbise Giyilir?’ diye soruyorsanız, hazırladığım bu içeriği incelemenizi öneririm. Her genç kadın evleneceği gün özel görünmek ister. Nikahta siyah gibi koyu renkleri tercih etmek yerine açık renkleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Benim tercihim beyaz, bej ve ekru renklerinden yana oldu. Umarım sizlere yardımcı olabilir. Nikah için uzun elbise tercih etmek yerine hem sade hem de şık görünen midi boy elbiseler tercih edilmeli..

Nikah Elbisesi Modelleri

KOTON BEYAZ ELBİSE

Koton’un en hoş ve nikaha uygun elbisesi diyebilirim. Elbise olabildiğince sade olmasına karşın omuzlarındaki fırfır detayları ile hareketlilik kazandırılmış. Diz üstü bu elbiseyi ister siyah isterseniz de kırmızı gibi canlı renkli ayakkabı ile kolayca kombinleyebilirsiniz.

Mango Kloş Kollu Güpür Elbise

Son dönemin trendleri arasında dantel modeller yer alıyor. Bana göre dantel demek zariflik demek. Bu sebeple Mango’nun güpürlü bu elbisesi nikah için oldukça uygun değil mi?

MANGO OMUZLARI OYUK FIRFIRLI ELBİSE

Mango sezonun trendlerini takip eden bir marka. Bu modelde de fırfır detaylar kullanılmış. Kol ve etek kısımlarında bulunan fırfır detaylar ise elbiseye hem hareket hem de şıklık kazandırmış.

MANGO PULLU ELBİSE

Mango’nun en çok beğendiğim elbise modeli. Nikah için biraz fazla ışıltılı bulabilirsiniz, ancak bana göre gayet uygun görünüyor. Nikah sonrasında parti yapacak olanınız varsa tercinizi bu elbiseden yana kullanabilirsiniz.

ROMAN SIRT DETAYLI BEYAZ ELBİSE

Bu elbise nikah için tasarlanmış desem yalan söylemiş olmama herhalde. Bir elbise ancak bu kadar zarif olabilir. Dantel detayları ve tasarımı ile oldukça zarif durmuyor mu? İlk tercihleriniz arasında bu elbise mutlaka yer almalı.

ROMAN KOLLARI FIRFIR DETAYLI BEYAZ ELBİSE

Roman markası zariflikte sınır tanımıyor. Fırfır detaylarının kullanıldığı bu sade ve şık elbise de nikah için oldukça uygun.

H&M KEP KOLLU DANTEL ELBİSE

H&M, beyaz renk üzerine dantellerle bezenmiş bu hoş elbiseyi tasarlamış. Nikah için uygun olduğu gibi oldukça da kullanışlı bir model.

DEFACTO DANTEL DETAYLI ELBİSE

Defacto, beyaz renkli ve sade olan bu elbisede dantel detaylar kullanmış. Omuz kısımlarında kullanılan dantel detaylar ile elbise hem şık hem de zarif bir görünüme kavuşmuş.

  • LC Waikiki – Dantel Detaylı Elbise / Fiyatı: 39,95 TL

LC WAIKIKI DANTEL DETAYLI ELBİSE

LC Waikiki’de tasarımlarında dantel kullanan markalardan. Beyaz renkli dantel bu elbise hem nikah hem de fiyat bakımından oldukça uygun.

‘Benim Seçimim’ ‘Nikah Elbisesi Modelleri’ni sizlerle paylaştım. Beğendiğinizi umarak yazımı sonlandırıyorum.

Tekrar görüşmek üzere, daha güzel günlere..

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir