Özlemce Şeyler > Hayvanlar Alemi > Kedilerin En Sevdiği Lezzet Dreamies..

Kedilerin En Sevdiği Lezzet Dreamies..

Dreamies Kedi Ödül Maması

Merhabalar, bugün sizlere kedilerin en sevdiği ödül maması Dreamies‘ten bahseceğim.

Dreamies bir çoğunuzun bildiği gibi kediler için ayrı seçenekler sunan ödül maması markası. Birçok seçeneği bulunan Dreamies’in en çok tercih edileni ise kuşkusuz ördekli olanı. İçi dolgulu dışı ise kıtır olan bu lezzetlerin SomonluPeynirli, Tavuklu ve Ördekli çeşitleri de mevcut.

Mia’nın ilk tercihi ise ördekli olanı. Ödül mamasını elime alır almaz Mia neredeyse koşarak gelir, ambalajının çıkardığı sesi ezberlemiş kendisi. Ördekli olanın dışında ise peynirli ve somonlu Dreamies çeşitlerini de severek yiyor. Ancak tavukluyu ödül maması yerine koymuyor. Çünkü diğer mamalara verdiği heyecanlı tepkiyi tavukluda göremedim.Ödül mamasının kullanımı da diğer mamalar gibi ölçüye bağlı. Yani günde 20 taneden fazla verilmemesi gerekiyor. Tabi ödül maması veriyorsanız günlük öğününden biraz kısmanız gerekiyor. Aksi takdirde kedinizi gereğinden fazla beslemiş olursunuz. Bu da kedinizin obez olmasını kaçınılmaz kılar.

Dreamies Kedi Ödül Maması açıldıktan sonra 1 ay içerisinde tüketilmedir. Bozulmaması açısından kuru ve serin yerde saklanılması gereklidir.

Kedilerin su içmesi sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple kedinizin içme suyunu sık sık yenileyin ve ona su vermeyi ihmal etmeyin.

Pati dostlarımızın bir heves değil de ömürlük dostlar olduklarını yineleyerek bugünlük sizlere veda ediyorum.

Tekrar görüşmek üzere, sevgiyle kalın..

Konu içi kelimeler: Dreamies Kedi Ödül Maması, Kedi Ödül Maması

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir