Özlemce Şeyler > TV Magazin > Berk Erçer ve Elçin Sangu Gülizar Dizisi ve Kylie Jenner Hamile Mi

Berk Erçer ve Elçin Sangu Gülizar Dizisi ve Kylie Jenner Hamile Mi

İki yeni haberle karşınızdayız, hangisi sizin ilginizi çekiyorsa ona geçiş yapabilirsiniz. İlk olarak Elçin Sangu‘yu hatırlarsınız bundan 2-3 yıl önce Barış Arduç ile beraber Kiralık Aşk dizisinde izlemiştik. Dizi, klasik bir Türk dizisiydi ve tuttu. Türk dizilerine dair yorumumu sizlere iletmiştim. Şimdi yeni bir tanesi geliyor: Gülizar. Gülizar’da daha önceden Elçin Sangu’nun oynayacağı belirlenmişti. Şimdi yanında kim oynayacak derken cevap gecikmedi: Berk Erçer. Peki Berk Erçer Kimdir, Berk Erçer Kaç Yaşındadır gibi sonuçları yanıtlayacağız bugün.

Berk Erçer Kimdir?

Kanal D bu ara dizi sektörüne çok önem vermiş durumda, çünkü eski popülerliğini kaybetmek üzere. Bu sebeple kesenin de ağzını açarak birçok prodüksiyon ekibini bir araya getirerek projeler yapıyor. Gülizar dizisi de bu projelerden biri. Henüz yayın tarihi belli olmasa da Gülizar dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. Elçin Sangu ve Berk Erçer belli ki başroller, dizinin yönetmeniyse Çağan Irmak. Ben biraz duygusal bir dizi bekliyorum. Ayrıca Çağan Irmak da dizi sektörüne geçtiğine göre para dizilerde demektir.

berk erçer elçin sangu dizisi

Berk Erçer‘den bahsedecek olursa bizce pek rolü hak eden bir oyuncu değil. Dizi sektöründe o diziyi takip edenlere oranla yaşlı da biraz. Ne oldu Berk Erçer Kimdir deyince sıradan işte şurada okumuş, şunu yapmış diye tanım yapacağımızı düşündünüz öyle değil mi? Bizim farkımız diyelim bu bize özel oyuncu tanımına da. Ama istediğiniz diğer bilgileri de verelim; Fotoğrafçılık mezunu 1983 doğumlu biri Berk Erçer.

Yeni dizilerde o eski tatlar yok, giderek diziler sıradanlaşıyor. Şarkıları, kitapları dizi yaptılar, filmleri diziye çevirdiler ama doygunluk noktasına ulaştı artık dizi sektörü. Oyuncular da öyle kendini oyunculuğa adamış, küçüklükten beri tek hayali oyunculuk olan değil, hobi olarak oyunculuk yapan, networkle yani tanıdık sayesinde dizilerde rol alan insanlarla dolunca ne senaryonun orjinalliği kaldı ne de rollerin o ruhu.

Magazin Gündeminde Kylie Jenner Hamile Mi Haberi

Dizi, televizyon demişken magazin gündeminde bugün Kylie Jenner konuşuluyor, Kylie Jenner hamile mi, bebek mi bekliyor şeklinde. Kylie Jenner Tyga ile uzun bir ilişki yaşadı, sonrasında Travis Scott ile beraberliği gündeme geldi ve nisan ayından beri beraberler. Kylie Jenner’ın yakın çevresine hamile olduğunu söylediği iddia ediliyor. Türk basınını bilirsiniz, duyduklarını yazarlar biz bir yabancı basını araştıralım dedik.

kylie jenner hamile mi
Kylie Jenner Hamile Mi Sorusu Tüm Basının Dilinde.

Travis Scott dün Miami’de 25 kişilik bir arkadaş grubuyla bir bardaymış. Rapçi olunca tek gezmiyor bunlar. Haber içtikleri içkileri bile demişler; 1942 yapımı bir Don Julio, Patron ve Hennessy gibi içkiler varmış masalarında. Bu barda gece 3’te sahne de almış Travis Scoot, sahnesi sırasında Kylie Jenner hamile mi konusunu aydınlatmamış. Fakat arkadaşlarının sürekli onu tebrik etmesi bir bebek beklediğini doğruluyor. Yani işin özü evet, Kylie Jenner hamile. Bir de size inanılmaz bir skandal dedikodusundan haber verelim. Eski sevgili Tyga, Kylie Jenner’ın haberlerinden sonra baba benim şeklinde bir Snap atmış ama daha sonra bunu silmiş. Bebeğin 4-5 aylık olduğu söyleniyor. E Kylie Jenner ve Travis Scott da 5 aylık sevgililer. Hemen sevgili olunca çocuk mu yaptılar sorusu kafaları kurcalıyor. Böyle bir ikilemle sizi başbaşa bırakıyoruz.

 

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir