Özlemce Şeyler > TV Magazin > Alişan Cannes’da Ev’lenecek ve Ebru Şancı’ya Kocası Dava Açacak

Alişan Cannes’da Ev’lenecek ve Ebru Şancı’ya Kocası Dava Açacak

Selamlar, günün “Hiç Umurumuzda Değiller” köşesine hoş geldiniz, bu yazı hakkında şurada bilgi vermiştik sizlere. Bu hafta ne umrumuzda değil onlara bir bakalım. Başlıkta da belirttiğimiz gibi Alişan’la başlayacağız.

Alişan Düğün İçin Ayırdığı Parayla Cannes’ta Ev Alacak

Havaya gel, Alişan düğün parasıyla Fransa’da ev alacakmış. Yine magazin abartması bir haberle karşı karşıyayız. Magazinin eline yeter ki azıcık bir veri verin, onlar onu bir şekil evirip çevirip bize böyle şaşalı şekilde gönderiyor. Şimdi bu haberde ne var diyecekseniz, öncelikle belirteyim bu haber gerçekleri yansıtmayan haber. Bir ikincisi bu haber kavga çıkarmaya yönelik bir haber. Bunun iki sebebi var; Alişan gidip Cannes’da ev almaz, diğer sebebi ki bu en önemli kavga sebebi; Alişan’a bak düğün için ne kadar para almış da gidip onu ev yatırımına harcıyor.

alişan cannes ev alacak mı

Hem de Ev’lenerek. Sizin kelime oyununuzu yiyeyim ben. Kime bu taş Esra Erol’a mı Eda Erol’a mı? Eda’ydı değil mi onun ismi, inşallah Eda’dır. Hatırlayamadım çünkü. Şimdi bu nispet yapmak mı oluyor, bak Eda evlenseydin seni de böyle yerlerde yaşatırdı mı oluyor? Magazin gündemini hazırlayanlar kavga çıkarmayı çok iyi biliyorlar, Alişan ve Erol Ailesi bakalım bu oyuna düşecek mi. Umarım düşmez, ya da düşsünler çok da tın. Alişan deyince aklıma “Var ya” isimli şarkısı geliyor. Var ya çıktığında aynı anda Ebru Yaşar‘ın “Seni Anan Benim İçim Doğurmuş” isimli şarkısı da çıkmıştı. Ben o aralar memlekette akrabaların yanındaydım. Bir ablam da bana seçim hakkı sunmuştu hangisinin kasedini alayım diye. Tercihim Alişan – Var ya’dan yana olmuştu. Bir de üzerinde ismim yazılı kolyeden almıştık. Bir kalp üzerine elle yazıyorlardı isminizi, o zamanlar çarşının özenli hediyeleriydi bunlar. Şımartıldığım, üstümde bu kadar sorumluluğun olmadığı, 32 dişimle güldüğüm güzel yıllardı.

Ebru Şancı’dan “Kocam bana dava açacak”

Yine umrumuzda olmayan bir başka haber. Anacım okumayın böyle haberleri. Neymiş Ebru Şancı‘ya kocadava açacakmış. Nereden çıkmış bu muhabbet, Ebru Şancı Instagram‘ında 18 yaşındaki haliyle şimdiki halinin bir fotoğrafını paylaşıyor ve altına da kocam bana dava açacak yazıyor. Değişimde çığır açmışmış da güzelleşmiş de bilmem ne. Arkadaş sizce de kendini gülünç hâle düşürmüyor mu Ebru Şancı? Neden derseniz, bir kızın en güzel yaşlarından biridir 18 yaşı. Neden? Çünkü çoğu zaman makyajdan uzak hâliyle doğal güzellik nedir biliyordur.

ebru şancı kocam bana dava açacak

Üstüne bir ton boya dökmüyordur. Siz 18 yaşında çirkin olduğunuzu düşünüyorsanız şimdiki hâliniz çok daha çirkin olmalı, haksız mıyım ki resmine bakınca bir sürü de estetik ameliyat görüyorum ben. Ebru Şancı neci bu arada? Sunucu filan mı, tam böyle evlilik programı sunucusu gibi bir şeyler canlandı kafamda. Instagram’ında da isminin önüne Co Founder gibi bir şey yazmış, title’ını senin, ne güldürdü beni sdfkhasdjhas.

Sivri dilli olduğumuzu belirtmişler, hayır efendim biz Doğrucu Davut derler ya, öyleyiz. Her şeyin doğrusunu söyleriz, yok onu kırmayalım bunu kırmayalım, birilerini övelim demeyiz. TV’de insanların nasıl aptallaştırıldığının farkındayız. Buyrun size bir röportaj bırakayım, izleyin:

3 dünya klasiği sayamayan gençlerimiz 3 evlilik programını süper sayıyor, don’t yani. Gitmeden belirteyim, düğün parasıyla artık ev alınabiliyormuş oğlum diye uyardılar. Arkadaş şu evlilik sektörünü de tamamen maddiyata boğdular. Eskiden yeni eşyalar, düğün fotoğrafçısı, salonu, yemeği, davetiyesi diye bir kavram yoktu. Siz birbirinizi sevdikten sonra binlerce lira borca girmeye ne gerek var. Hea yok sevdiğim öyle istiyor diyorsanız sevdiğinizin sevgisini sorgulayın.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

  1 yorum - “Alişan Cannes’da Ev’lenecek ve Ebru Şancı’ya Kocası Dava Açacak

  1. Nihal
    18/09/2017 at 4:45 pm

    Siz son habere gelin. Caner Erkin Şükran Ovalı’ya Aston Martin DB11 hediye etmiş. Ya bu adam kadınlara güven olmayacağını Asena Erkin’den anlamadı mı? Asena Erkin şimdi onun sayesinde ne şöhret kazandı. Üstüne ona da araba aldı diye biliyorum Caner Erkin. Bu adam, bu paraları öyle savuruyor ki emekliliğinde görcem ben bunları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir