Özlemce Şeyler > Mekan Önerileri – Eleştirileri > Waffle’ın Yeni Adresi: Parso Waffle & Coffee

Waffle’ın Yeni Adresi: Parso Waffle & Coffee

Merhabalar, bugün sizlerle yeni waffle adresim Parso Waffle & Coffee‘den bahsedeceğim.

Bu sıralar hemen hemen her gün waffle yiyorum. Waffle ile uyuyup waffle ile uyanıyorum sanki. Parso Waffle ile tanışmamız Yemek Sepeti üzerinden oldu. İlk önce tedirginlikle sipariş versem de sonrası arka arkasına geldi.
Parso Waffle ‘hem fiyatı hem de lezzeti ile gönlümü çeldi’ desem yalan olmaz. Hamurunun kıvamı ve meyvelerinin tazeliği ile en favori mekanım. Mekan olarak gitmesem de Yemek Sepeti üzerinden dostluğumuz devam ediyor.

Kendi waffle tercihimi sizinle de paylaşayım, belki siparişinizi o şekilde yaparsınız. Nutella, kivi, çilek, muz, üzerine fındık-badem-ceviz-antep fıstığı kırıntıları, onun üzerine de çikolata sos. Bazen de waffle’ın kenarına kaymak istiyorum. Yeme de yanında yat!

Ancak Parso Waffle’ı Yemek Sepeti üzerinde aktif olarak yakalamak oldukça güç. Hatta bazı günler aktif olmadıkları günlerde oluyor. Ya da sipariş vermek istediğiniz saatte aktif bulabilme şansınız olmuyor. Genellikle 14:00 ve sonraki saatlerde Parso Waffle’ı Yemek Sepeti’nde aktif görebilirsiniz. 18:00‘de ise paket servislerini kaldırıyorlar. Bu benim için oldukça üzücü bir durum.

Parso Waffle’a sipariş vermenin başka yolları da var. Web siteleri üzerinde belirtilen mail adresi ve telefon numarasından da ulaşarak sipariş vermek mümkün. Ancak ben bu seçeneği denemedim. Çünkü Yemek Sepeti üzerinden sipariş vermek oldukça pratik geliyor.

En kısa zamanda Parso Waffle’ı mekanında da ziyaret etmeyi düşünüyorum. Sizinde yolunuz Parso Waffle’ın olduğu yere düşerse ya da paket servisin olduğu bölgede yaşıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Mecidiyeköy, Şişli, Levent ve Beşiktaş’a paket servisleri mevcut. Waffle fiyatı ise 14 TL, bilginize.

Günleriniz tatlı tadında geçsin..

Hosçakalın..

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir