Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Inecto Naturals Divine Shine Coconut Hair Oil – Inecto Natural Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağı

Inecto Naturals Divine Shine Coconut Hair Oil – Inecto Natural Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağı

inecto Naturals
Merhabalar, bugün sizlerle inecto Naturals markasının saç bakım yağından bahsedeceğim.

Yurt dışındaki seyahatim esnasında saçlarım oldukça sertleşmiş ve bakımsız bir hal almıştı. Türkiye’ye döner dönmez saç bakım ürünlerine bakmaya başladım ve Inecto Naturals Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağı ile tanıştım.

İlk kullanımdan itibaren saçlarımdaki sertlikten kurtuldum. Saçlarım eskisinden daha canlı ve parlak bir görünüm aldı. Elektriklenen saçlara sahipseniz inecto Naturals’in Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağını kullanmanızı tavsiye ederim.Saçtaki etkisi kadar oldukça kalıcı ve hoş bir kokusu var. Inecto Naturals Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağının kullanımı da oldukça basit. Duştan sonra ıslak ya da havlu ile kurutulmuş saça uygulanıyor. Ele fındık büyüklüğünde saç bakım yağından sıkıyoruz ve saçımıza uygulayarak şekillendiriyoruz. Saçınız kuruduğunda farkı göreceksiniz. Hem parlak hem yumuşak hem de elektriklenmemiş doğal saçlara ‘merhaba’ deyin.  Saç elektriklenmesi yaşayanlar için çözümlerimizi önceki konularda sunmuştuk, bunu da hatırlatmak isteriz.

Saf organik bir ürün olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tüm bu güzel yanların dışında ürün testleri de organik yöntemlerle yapılıyor, yani hayvanlara zarar verilmiyor. İngiltere’de üretilen inecto Naturals Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağını Gratis Mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyatı ise 16,50 TL. Ancak indirim dönemlerinde 10 TL’ye de almanız mümkün.

inecto Naturals markasının farklı ürünleri de mevcut. Şampuan, saç kremi, saç serumu ve vücut yağı gibi farklı ürünleriyle de tanışabilirsiniz.

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın..

Konu içi kelimeler: Inecto Naturals Divine Shine Coconut Hair Oil, inecto Natural Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağı

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

  1 yorum - “Inecto Naturals Divine Shine Coconut Hair Oil – Inecto Natural Hindistan Cevizli Saç Bakım Yağı

  1. Tülay
    08/09/2017 at 11:18 pm

    Hindistan cevizinin saçta bıraktığı o yağsı hissi düşünmezsek çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bir kere bitki, organik bir şey. Bize gelenler organik mi bilmiyorum ama Hindistan cevizini yesen yarar yani o derece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir