Özlemce Şeyler > Dizi – Film İncelemeleri > Game of Thrones’un 7. Sezon Finali Bölümü Heyecanı

Game of Thrones’un 7. Sezon Finali Bölümü Heyecanı

Game of Thrones
Merhabalar, bugün sizlere Game of Thrones efsanesinin sezon finalinden bahsedeceğim.

Soluksuz izlenen ve izleyiciyi ekrana kilitlenen Game of Thrones’un 7. sezonu 7. bölüm ile final yapacak. Bölümleri kadar fragmanlarının da ilgi gördüğü söylemek mümkün. Ancak geçtiğimiz hafta 6. bölüm bir hacker grubu tarafından sızdırılmıştı. Böylece 2 bölümü arka arkaya izleme fırsatı bulmuştuk.

Bu kadar güçlü bir dizinin her sene sızdırılma durumuyla karşı karşıya gelmesi de başka bir tartışma konusu. Aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda dizinin senaryosu çalınmış ve internette paylaşılmıştı.

6. bölüm bizleri heyecanın doruklarında brakmıştı. Daenerys Targaryen yani Ejderhaların Annesi bir ejderhasını Ak Gezenlere kaptırmıştı. Ak Gezenlerin elde ettikleri bu ejderha ile duvarı yıkacağı söylentileri de herkesin dilinde..

7.bölüm diğer bölümlere göre daha uzun sürecek. Neticede sezon finali yapılacak. Bu sayede de 1 buçuk saatlik bir Game of Thrones şöleni yaşayacağız.

HBO’nun sunucularını hackleyen hackerlar 7. bölümü de zamanından önce yayınlayacaklarını söylemişlerdi. Bu durumda ‘Game of Thrones’un sezon finalini önceden izleyebilecek miyiz?’ sorusunun cevabı da en az 7. bölüm kadar merakla bekleniyor. Bakalım Game of Thrones’u 28 Ağustos‘tan önce izleyebilecek miyiz? Çünkü resmi yayın tarihi 28 Ağustos..

Dikkat!

Bazı hackerlar bu durumu fırsat bilerek Game of Thrones s07e07 Webrip başlığıyla bazı sitelere torrentler yüklüyor ve böylece başkalarının bilgisayarlarına sızıyor. Aman dikkat kişisel ya da özel bilgileriniz kötü amaçlı kişilerin eline geçmesin!

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın..

 

Konuyla ilgili kelimeler: Game of Thrones 7.sezon finali, Game of Thrones sezon final bölümü, Game of Thrones 7.sezon 7.bölüm

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir