Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > The Balm – Balm Desert Bronzer / Allık

The Balm – Balm Desert Bronzer / Allık

The Balm Desert Bronzer
Merhabalar, bugün sizlere The Balm markasının ‘Balm Desert Bronzer / Allık’ adlı ürününden bahsedeceğim.

Toprak tonlarında bir allık arıyordum ve Balm Desert Bronzer / Allık ile karşılaşır karşılaşmaz satın aldım. Çünkü tam olarak istediğim renk ve işleve sahipti. Tamamen toprak tonlarında olmasa bile alt renginde kahve tonlarını barındırıyordu. Bu allık için gül kurusu ve toprak rengi karışımı diyebilirim. Balm Desert hem bronzer hem de allık olarak kullanılabiliyor. Ancak ben allık olarak kullanmayı tercih ediyorum.Balm Desert’i yüzüme uygular uygulamaz vazgeçilmezlerim arasında yerini aldı. Çünkü diğer allıklara göre oldukça doğal bir görünüm elde edebilmek mümkün.

Balm Desert Bronzer / Allık, yumuşak ve yoğun pigment içeren bir yapıya sahip. Bu sayede yüze kolayca uygulanabiliyor. Ancak uygularken yavaş yavaş uygulamanızı tavsiye ederim. Sonra istemeden yoğun bir allığa sahip olabilirsiniz.

Balm Desert, tamamen mat bir görünümde değil, hafif ışıltılı bir yapısı var. Ancak rahatsız edici değil, simli olmadığı için yüzde belli belirsiz bir ışıltı bırakıyor.

Bu ürünü genellikle allık olarak kullansam da far olarak da severek kullanıyorum. Göz makyajında da oldukça hoş sonuçlar alacağınızı söyleyebilirim.

Ürünün ambalajı ise tüm The Balm ürünlerinde olduğu gibi; aynalı ve hoş ambalajlı.. Ambalajının kaliteli olmasından dolayı şimdiye kadar herhangi bir kırılma ya da dağılma yaşamadım.

Tekrar görüşmek üzere, mutlu kalın.

Balm Deser Bronzer /Allık, Balm Desert Allık, Balm Desert Bronzer, The Balm, The Balm Balm Desert Bronzer / Allık

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir