Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Makyaj Bazı Olarak ‘Nivea MEN – Tıraş Sonrası Losyonu’ Kullanmak

Makyaj Bazı Olarak ‘Nivea MEN – Tıraş Sonrası Losyonu’ Kullanmak

Nivea Men Tıraş Sonrası Losyonu

Merhabalar, bugün sizlere Nivea Men – ‘After Shave Fluid’, yani ‘Tıraş Sonrası Losyonu’ndan bahsedeceğim.

Bu ürün bilindiği gibi erkekler için üretilmiş tıraş sonrasında ciltte oluşan tahrişi yok ederek ferahlık sağlanması amaçlanmış. Ancak son dönemlerde birçok blogger ve youtuber tarafından makyaj bazı olarak kullanıldığını sık sık duyuyoruz. Ben de bu ürünü hemen temin ederek denemeye karar verdim ve denedim. 🙂

Nivea Men – Tıraş Sonrası Losyonunun 3 çeşidi mevcut. Bunlar; Kuru Ciltler, Yağlı Ciltler ve Hassas Ciltler. Ben Hassas Ciltler olanını tercih ettim. Siz de cilt tipinize uygun olanı seçebilirsiniz.

İçerisinde bulunan gliserin ise makyajın sabit kalmasını sağlıyor. Cilde parlaklık ve canlılık kazandırdığı gibi ipeksi bir görünüme de kavuşturuyor.

Makyajınızı yapmadan önce temiz cildinize birkaç damla Nivea Men – Tıraş Sonrası Losyonundan sürmeniz yeterli olacaktır. Çok akışkan bir yapısı olduğu için dikkatli bir şekilde dökmenizi tavsiye derim. Ayrıca cildinize az miktarda uygulamanız oldukça önemli. Yoksa cildinizde kuruması biraz zaman alıyor.

Losyon cildinizde kuruyarak sabitlenince makyajınızı her zamanki gibi yapabilirsiniz. İlk gün çok umutsuz olarak denediğimi itiraf etmeliyim. Çünkü makyajım genelde birkaç saat içinde dağılır ya da kaybolur. Ancak ortaya çıkan sonuç beni oldukça mutlu etti. Sabahtan akşama kadar makyajım gerçekten bozulmadı. Ne göz makyajım aktı ne de allığım kayboldu. 🙂

Nivea Men – Tıraş Sonrası Losyonunu denemenizi öneririm. Ayrıca temin edebileceğiniz birçok yer var. Kozmetik mağazalarından ya da marketlerden ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu arada herkesin cilt tipi ve hassasiyeti değişkenlik gösterir. Ürünü kullanırken bu durumu da göz önünde bulundurun derim. Bir de ürünün ciltte tüylenme yapıldığı yönünde eleştirilere denk geldim. Ben de herhangi bir sorun oluşmadığını da belirtmek isterim.

Güzel günler, sevgiyle kalın. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir