Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Hindistan Cevizi Yağı Mucizesi

Hindistan Cevizi Yağı Mucizesi

Hindistan Cevizi Yağı
Merhabalar, bugün sizlere Hindistan Cevizi Yağının mucizesinden bahsedeceğim.

Doğal ürünlerin diğer kozmetik ürünlere göre daha fazla dikkatimi çektiğini söyleyebilirim. Hindistan Cevizi Yağını birçok yerde kullanmanız mümkün. Saç bakımı, cilt bakımı, vücut bakımı, ağız bakımı ve yemeklere lezzet vermesi amacıyla da kullanılmaktadır.

Pekii Hindistan Cevizi Yağı Nerelerde Kullanılır?

1. Saç Bakımı:
Saçların güçlenmesini ve ışıltısını geri kazanmasında oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. 1 tatlı kaşığı Hindistan Cevizi Yağını saç diplerinden uçlarına doğru masaj yaparak sürmeniz. Yarım saat bekletmeniz yeterli olacaktır. Tek sorun ise saçınızdan çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Hemen korkmayın! 2 defa şampuanlamanız bu sorunu ortadan kaldıracaktır. 🙂

2. Cilt Bakımı:
Gece yatmadan cildinize Hindistan Cevizi Yağı sürebilirsiniz. Siz uyurken Hindistan Cevizi Yağının antioksidan ve onarıcı özelliği ile yenilenin ve güne güzel başlayın! Dudak balmı olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca çok iyi bir makyaj temizleyicisi olduğunu söyleyebilirim.

3. Vücut Bakımı:
Hindistan Cevizi Yağını duştan sonra vücudunuza uygulabilirsiniz. Rahatladığınızı farkedeceksiniz. Ayrıca vücuttaki çatlakların azalmasında ve önlenmesinde etkili olduğunu söyleyebilirim. Masaj yağı olarak da denemeyi unutmayın!

4. Ağız Bakımı:
Hindistan Yağı Cevizi, dişlerin beyazlatılması konusunda da oldukça etkilidir. Ayrıca ağız kokusundan muzdarip iseniz sizin için biçilmiş kaftan!

5. Yemeklerinizi Tatlandırın:
Hindistan Cevizi Yağını yemeklerde, hamur işlerinde ve salatalarınızda kullanabilirsiniz. Güzel kokusu ve lezzetiyle müptelası olacaksınız!

Tekrar görüşmek üzere. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir