Özlemce Şeyler > Bilgi Deposu > Özlemce Şeyler Artık Bundle’da !

Özlemce Şeyler Artık Bundle’da !

Günümüzde gerek mobil gerekse web versiyonları için birçok sosyal medya girişimiyle karşılaşıyoruz, fakat çok az başarılı uygulamaya veya siteye rastgelmişizdir. Bu başarılı, günden güne kullanıcısını artıran uygulamalardan biri de Bundle. Size Bundle’ı tanıtalım öncelikle; Bundle; seçeceğiniz sitelerin, alt yapılarından yazıları çekerek önünüze sunan, bir nevi sosyal medya ile takip ettiğiniz sevdiğiniz siteler arasında sizin için bağ kuran bir uygulama.

Özlemce Şeyler Artık Bundle Uygulamasında !

Sınırların dışına çıkarak farklı bir fikirle sunulan Bundle’da bugün itibariyle bizde “Yemek” kategorisi altında “Özlemce İşler” başlığıyla sizlerle olacağız.

bundle haberler

Sitemiz üzerinden paylaşılan tüm yazıları Bundle’da da takip etmeniz mümkün olacak.

Bundle’a Nasıl Ulaşabilirim?

Dediğimiz gibi Bundle akıllı telefonlarda, iPad ve benzeri tabletlerinizde App Store ve Google Play‘e ulaşabildiğiniz her yerde kullanabileceğiniz bir uygulama. Bundle Haber şeklinde bir web sitesi de bulunuyor, fakat her an, her yerden ulaşabilmek için biz sizler için uygulamayı tavsiye ederiz. Biz bir iOS kullanıcısı olarak App Store indirme linkini sizin için buraya bırakıyoruz:

Bundle Uygulamasını İndirin

Gitmeden belirtelim, sade dizaynı ile dikkat çeken Bundle ücretsiz bir uygulama. Seçtiğiniz kategorilerdeki sitelerin konularını sizler için derleyip uygulama anasayfasında tutuyor ve istediğiniz an buralara ulaşabiliyorsunuz.

haber yemek tarifleri uygulamalarI
İhtiyaçlara göre uygulama sayısı da günden güne artıyor.

Çevremizde Bundle’ı; haber, yemek tarifleri gibi amaçlarla kullananlar olsa da, uluslararası içerikleriyle İngilizce öğrenmek için dahi uygulamayı kullananlar da bulunuyor. Biraz karıştırın, keyifli şeyler bulacağınıza eminiz.

 

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir