Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Maybelline Color Tattoo – On and On Bronze

Maybelline Color Tattoo – On and On Bronze

Maybelline

Merhabalar, bugün sizlere Maybelline Color Tattoo serisinden On and On Bronze’dan bahsetmek istiyorum.

Mat ve simli serilerden oluşan bu farları kullananlar bir daha vazgeçemiyor. Painted Purple, Eternal Gold, Silver Strike, Immortal Charcoal, Endless Black, Permanent Taupe, Pink Gold, Turquoise Forever ve On and On Bronze renklerinden oluşan Maybelline Color Tattoo serisi; far, baz ve eyeliner olarak kullanabilirsiniz.

Farların kremsi yapısı kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca minik cam kavanozlarda olmasının da hoşuma gittiğini söylemeliyim. 🙂

Maybelline Color Tattoo

On and On Bronze ise benim gibi tüm Color Tattoo severlerin favori rengi diyebilirim. Makyaj yapmayı seven ya da sevmeyen herkesin severek kullanacağı bu ürün makyaj çantanızda mutlaka bulunmalı. 🙂
Makyaj yapmaya fırsatınız yoksa ya da fazla makyaj yapmaktan hoşlanmıyorsanız Color Tattoo serisinden On and On Bronze tam size göre. Hafif simli olan bu bronz rengi bir fırça yardımıyla kolayca uygulayabilirsiniz.

İşe geç kaldınız ve fırçanızı yanınıza almayı unutmuşsunuz.. Üzülmeye gerek yok! Maybelline Color Tattoo farları, kremsi yapılarından dolayı parmağınızla bile sürebilirsiniz. On and On Bronze rengini sadece bir rimel ile kullansanız dahi istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün.

Makyaj yapmanızı kolaylaştıran bu seri kalıcı olmasıyla da gerçekten tüm övgüleri hak ediyor. Ürün ambalajının üzerinde 24 saat kalıcı olduğu zaten belirtilmiş.

On and On Bronze

Kahve tonda makyaj yapayı sevenlerin favori ürünü On and On Bronze’u baz olarak kullanırsanız kahve, siyah ve dore renklerde bir makyaj yapabilirsiniz. Simli olmasından çekinmenize gerek yok. Işıltısının sizi rahatsız etmeyeceğini söyleyebilirim. Ancak illa mat olsun diyorsanız, seçeceğiniz mat renkleri On and On Bronze üzerine uygulayarak karıştırabilirsiniz.

Nasıl kullanırsanız kullanın Maybelline Color Tattoo serisi, özellikle de On and On Bronze sizi muhteşem bir görüntüye kavuşturacak. Güzel gözler ve etkileyici bakışlar…

Yeniden görüşmek üzere. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir