Özlemce Şeyler > Moda - Güzellik > Essence Coverstick Kapatıcı – 03 Matt Honey

Essence Coverstick Kapatıcı – 03 Matt Honey

Essence Coverstick Kapatıcı

Merhabalar 🙂

Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım Essence Coverstick Kapatıcı‘dan bahsedeceğim. Ten rengime uygun olması sebebiyle 03 Matt Honey‘i tercih ediyorum.

Essence Coverstick Kapatıcı’yı göz altımda oluşan morluklardan dolayı kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Bir çok kapatıcı denedim ancak ya kalıcı olmadı ya da makyajımı çok kısa bir sürede dağıttı.

Günlük hayatta çok fondöten kullanan biri olmadığım için sadece göz altına uyguladığım Essence Coverstick Kapatıcı ile günü tamamlayabiliyorum. Kalıcılık konusunda da oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

Essence Coverstick

Kremsi formu sayesinde oldukça kolay uygulanabiliyor. Mat olması da Essence Coverstick Kapatıcı‘yı tercih etme sebeplerimden biri. Allantoin içeren formulü ile de cildi rahatlatan bir etkiye sahip.

Ruj görünümlü, asansörlü bir ürün olan Essence Coverstick Kapatıcı’yı önceden Gratis’lerde rahatlıkla bulabiliyorduk. Ancak Gratis 1 yıldır Essence ürünlerini satmıyor.

Kapatıcı

Farklı kozmetik mağazalarında Essence ürünlerini bulabilmek mümkün. Fiyatı 7.25 TL. İndirim zamanına denk gelirseniz 2 kapatıcıyı aynı fiyata alabilirsiniz. 🙂

Farklı bir konuyla tekrar görüşmek üzere. 🙂

  1 yorum - “Essence Coverstick Kapatıcı – 03 Matt Honey

  1. Esra
    12/09/2017 at 11:20 am

    İlginç gelmişti bana da Watsons’ta Essence bulup Gratis de bulamayınca, demek anlaşmaları bitti ya da Essence’e iyi bir miktar önerdi Watsons. Kapatıcı olarak benim de tercihim Essence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir